Search

معرفی وی‌پی‌ان امن «Privatix» در بشکن

تواناتک: یکی از خدمات تواناتک، انتشار فیلترشکن‌های امن و مناسب است. با ارسال یک ایمیل به آدرس[email protected] می‌توانید آخرین نسخه فیلترشکن‌های رایگان و امن را دریافت کنید. راه دیگری هم برای دریافت فیلترشکن‌ها وجود دارد؛ با عضویت در کانال تلگرام بشکن، می‌توانید لینک دانلود تمام فیلترشکن‌ها را دریافت کنید.

«Privatix»، یک وی‌پی‌ان امن و رایگان است که برای سیستم‌‌های عامل اندروید، ویندوز، iOS و MaC Os طراحی شده است. همچنین در مرورگرهای کروم، فایرفاکس و اوپرا می‌توانید از افزونه Privatix استفاده کنید.

این وی‌پی‌ان دارای دو نسخه رایگان و پولی است. تنها تفاوت نسخه رایگان و پولی این است که شما در نسخه پولی به سرورهای بیش‌تری دسترسی دارید. در نسخه رایگان، بدون محدودیت زمانی و حجمی می‌توانید از تعدادی سرور که در اختیار شما قرار می‌گیرد به آسانی و با سرعت مناسب استفاده کنید.

امنیت وی‌پی‌ان Privatix، یکی از ویژگی‌های برتر آن است. چرا که کلیه ترافیک مصرفی شما را رمزگذاری می‌کند. شما می‌توانید به صورت امن وب‌گردی کنید و هنگام استفاده از این وی‌پی‌ان هیچ سایتی اجازه دنبال‌کردن شما را ندارد.

حافظت از وای‌فای شما هنگام استفاده از اینترنت عمومی، یکی یگر  ازقابلیت‌های امنیتی مهم این وی‌پی‌ان است. Privatix آدرس آی‌پی شما را مخفی نگه می‌دارد و در حقیقت از حریم خصوصی شما محافظت می‌کند.

شما با این وی‌پی‌ان به سایت‌های فیلترشده و کلیه اپلیکیشن‌های مسدودشده دسترسی آزاد خواهید داشت.

برای استفاده نیازی به واردکردن اطلاعات شخصی، اطلاعات کارت اعتباری یا درست‌کردن حساب ندارید.

برای استفاده از این ابزار به سایت رسمی Privatix، مراجعه کنید و نسخه مورد نظر را نصب و دانلود کنید. استفاده از این ابزار بسیار ساده است و نیاز به تنظیمات خاصی ندارد. در گام نخست باید سرور کشور مورد نظر را انتخاب کنید، بعد از آن دکمه On را بزنید.

استفاده از وی‌پی‌ان امن Privatix را به شما توصیه می‌کنیم.