Search

معرفی وی‌پی‌ان امن و رایگان Tuxler در بشکن

تواناتک: وی‌پی‌ان Tuxler، ابزاری امن برای عبور از فیلترینگ است که کمک می‌کند به سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مسدود‌شده دسترسی داشته باشید.

وی‌پی‌ان Tuxler دارای دو نسخه رایگان و پولی است. نسخه پولی این ابزار نسبت به نسخه رایگان سرعت بیش‌تری دارد و سرور‌های بیش‌تری را برای اتصال در اختیارتان می‌گذارد.

شما می‌توانید بدون هیچ محدودیت زمانی و حجمی و با سرعت مناسب از نسخه رایگان این وی‌پی‌ان استفاده کنید. همچنین برای استفاده از آن نیازی به ثبت‌نام، ساختن حساب کاربری و واردکردن اطلاعات شخصی و شماره کارت اعتباری ندارید.

Tuxler یک وی‌پی‌ان امن است؛ چرا که کلیه ترافیک مصرفی شما را رمزگذاری و آدرس آی‌پی‌ شما را عوض می‌کند.

شرکت تولیدکننده این ابزار نسخه ویندوز، مک و افزونه گوگل‌کروم آن را نیز منتشر کرده است و نسخه اندروید، iOS و افزونه فایرفاکس را هم به زودی منتشر خواهد کرد.

برای دانلود نسخه مورد نظر به سایت رسمی وی‌پی‌ان Tuxler مراجعه کنید. پس از دانلود و اجرای آن می‌توانید سرور کشور مورد نظر را انتخاب کنید و گزینه On را بزنید. اما انتخاب شهر فقط در نسخه پریمیوم (پولی) ممکن است.

همچنین شما می‌توانید افزونه این ابزار برای مرورگر کروم را دانلود کنید. پس از نصب این افزونه باید سرور کشور مورد نظر را انتخاب کنید و گزینه Connect را بزنید. برای قطع‌کردن وی‌پی‌ان هم کافی است گزینه Disconnect را انتخاب کنید.

اگر از کاربران ویندوز و مک هستید و به دنبال وی‌پی‌ان امن و رایگان هستید، توصیه می‌کنیم این ابزار را تست کنید.