Search

معرفی وی‌پی‌ان امن و رایگان Yoga در بشکن

تواناتک: یکی از سرویس‌های تواناتک برای همراهان، انتشار فیلترشکن‌های امن و مناسب است. شما با ارسال یک ایمیل رایگان به آدرس [email protected] می‌توانید آخرین نسخه از فیلترشکن‌های رایگان و امن را دریافت نمایید. راه‌دیگری هم برای دریافت فیلترشکن‌ها، موجود است، شما می‌توانید با عضویت در کانال تلگرام بشکن، لینک دانلود کلیه فیلترشکن‌ها را دریافت نمایید.

در این مقاله آموزشی می‌خواهیم یکی از وی‌پی‌ان‌های جدید بشکن به‌نام Yoga Vpn را به شما معرفی کنیم.

یو‌گا وی‌پی‌ان، وی‌پی‌ان مناسبی است که شما با استفاده از آن می‌توانید به صورت امن فیلترینگ را دور بزنید و به اپلیکیشن‌ها و سایت‌های فیلتر شده بدون محدودیت دسترسی داشته باشید.

یوگا وی‌پی‌ان، جز وی‌پی‌ان های امن است، چرا که ترافیک مصرفی شما را رمزگذاری می‌کند و آدرس آی‌پی شما را در شبکه پنهان نگه می‌دارد. در حقیقت از حریم خصوص شما محافظت می‌کند.

این وی‌پی‌ان کاملا رایگان است و هیچ‌گونه محدودیت زمانی و حجمی را ندارد. شما به بسادگی می‌توانید از بدون پرداخت هزینه و همچنین ثبت‌نام از این وی‌پی‌ان به صورت نامحدود استفاده نمایید.

این وی‌پی‌ان در بیش از ده کشور مختلف سرور دارد. شما می‌توانید از میان سرورهای India, Australia, Bulgaria, Netherlands, USA, Japan, Singapore, Canada, France, Germany, UK و … یکی را انتخاب کنید و به‌سادگی به سرور کشور مورد نظر متصل شوید.

یوگا وی‌پی‌ان از سیستم‌عامل‌های iOS و اندروید (۴.۱ و بالاتر) پشتیبانی می‌کند.

استفاده از این وی‌پی‌ان بسیار ساده‌ است، کافی است به گوگل‌پلی و یا اپل‌استور مراجعه نمایید، نسخه مورد نظر را دانلود و نصب کنید. پس از اجرای اپلیکیشن به قسمت Region بروید و سرور کشور مورد نظر را انتخاب کنید. اکنون برای اتصال بر روی گزینه GO بزنید، پس از مدت کوتاهی به سرور کشور مورد نظر وصل می‌شوید و می‌توانید بدون محدودیت وب‌گردی کنید.

در آخر توصیه می‌کنیم اگر به‌دنبال وی‌پی‌ان امن و رایگان در اندروید و iOS هستید، Yoga VPN را از دست ندهید.