اپلیکیشن‌های اندرویدی را به‌سادگی برای یکدیگر ارسال کنید

قطعا برای بسیاری از شما پیش‌آمده است که بخواهید اپلیکیشن‌ها و بازی‌هایی را که بر روی دستگاه هوشمند خود نصب کردید را با دیگران به اشتراک بگذارید. اپلیکیشن Share apps، اپلیکیشنی است که در این زمینه کار برای شما آسان می‌کند و به شما امکان ارسال اپلیکیشن‌ها و بازی‌های نصب شده بر روی گوشی را می‌دهد.

اپلیکیشن اندرویدی Share apps، اپلیکیشنی مناسب در جهت ارسال و به اشتراک گذاشتن اپلیکیشن‌های نصب شده است. این اپلیکیشن قادر است اپلیکیشن‌های نصب شده را به آسانی ارسال کند و دیگر نیاز به فایل نصبی آنها ندارید، کافی‌ست اپلیکیشن Share apps را نصب کنید تا به آسانی بتوانید اپلیکیشن‌های نصب شده بر روی اندروید خود را برای دوستانتان ارسال نمایید.  

استفاده از اپلیکیشن Share apps بسیار ساده است. کافی است در گام نخست این اپلیکیشن را از گوگل‌پلی به صورت رایگان دانلود و نصب نمایید. اپلیکیشن را اجرا کنید، پس از آن لیستی از اپلیکیشن‌های نصب شده بر روی گوشی خود را خواهید دید، می‌توانید اپلیکیشن‌های مورد نظر را انتخاب کنید و از طریق گزینه‌ی Share، آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

قابلیت‌های اپلیکیشن Share apps به شرح زیر است:

  • امکان پشتیبان‌گیری از اپلیکیشن‌ها

  • امکان ارسال اپلیکیشن‌های نصب شده به دستگاه‌های دیگر

  • امکان ارسال با استفاده بلوتوث، ایمیل، دراپ‌باکس، گوگل‌درایو، فیس‌بوک و …

  • قابلیت پشتیبان گرفتن از اپلیکیشن‌های نصب شده در حافظه‌ی SD Card

  • امکان انتقال اپلیکیشن‌ها به حافظه‌ی SD Card

  • اپلیکیشن  کاربردی و کم حجم

  • سرعت بالا در انتقال اپلیکیشن‌ها و فایل‌ها

استفاده از این اپلیکیشن بسیار ساده است، کافی است پس از نصب و اجرای برنامه، از لیست اپلیکیشن‌های موجود در گوشی خود، اپلیکیشن مورد نظری که می‌خواهید ارسال کنید را انتخاب کنید، پس از آن لینک آن را می‌توانید برای دوستان خود ایمیل، یا در دراپ‌باکس، گوگل‌درایو و یا با بلوتوث برای دوستان خود ارسال کنید.

تواناتک استفاده از اپلیکیشن Share apps را برای ارسال اپلیکیشن‌های نصب شده برای سایر دوستانتان را به شما پیشنهاد می‌کند.