تماشای دسته‌جمعی مسابقات ورزشی با Sports Stadium در اپ فیسبوک

خیلی از علاقه‌مندان به مسابقات ورزشی تمایل دارند این بازی‌ها را به صورت دسته جمعی در کافه و یا دور هم در خانه تماشا کنند تا بتوانند در مورد مسابقه بیش‌تر صحبت کنند و این برای آن‌ها هیجان‌انگیزتر از زمانی است که بخواهند تنها مسابقه ورزشی را دنبال کنند.

اکنون فیس‌بوک در اپلیکیشن خود هابی را با نام  "Sports Stadium" طراحی کرده است که به شما این فرصت را می‌دهد تا اگر در خانه و تنها مسابقه را دنبال می‌کنید، بتوانید با دوستان خود به صورت زنده و همزمان با مسابقه چت کنید و در خصوص اتفاقات بازی گفتگو کنید.

 در این هاب همچنین نتایج زنده بازی‌ها، آمارها، اتفاقات بازی و نظرات کارشناسان در خصوص مسابقه مربوطه نمایش داده می‌شود. فیس‌بوک با طراحی این هاب درون اپلیکیشن خود، به شما این امکان را می‌دهد که اگر امکان رفتن و مشاهده مسابقه به صورت زنده را نداشتید، حال و هوا و هیجان استادیوم را داشته باشید و شما را در جریان کلیه اتفاقات بازی قرار می‌دهد.

 در حال حاضر این هاب برای اپلیکیشن فیس‌بوک در پلتفرم "iOS" طراحی شده است و بازی‌های فونتبال آمریکا را تنها پوشش می‌دهد ولی پیش‌بینی این‌که به‌زودی در اپلیکیشن فیس‌بوک سایر پلتفرم‌ها هم قرار بگیرد و مسابقات سایر رشته‌های ورزشی را هم به صورت زنده پوشش دهد سخت نیست.

 

 

منبع