معرفی وی‌پی‌ان «HexaTech» در بشکن

تواناتک: یکی از خدمات تواناتک، انتشار فیلترشکن‌های امن و مناسب است. با ارسال یک ایمیل به آدرسbeshkan@tavaana.org می‌توانید آخرین نسخه فیلترشکن‌های رایگان و امن را دریافت کنید. راه دیگری هم برای دریافت فیلترشکن‌ها وجود دارد؛ با عضویت در کانال تلگرام بشکن، می‌توانید لینک دانلود تمام فیلترشکن‌ها را دریافت کنید.

وی‌پی‌ان «HexaTech» ابزاری مناسب برای عبور از فیلترینگ و دسترسی به منابع مسدودشده در اندروید و iOS است. با این ابزار امکان دسترسی به کلیه سایت‌ها و اپلیکیشن‌های فیلترشده مثل Facebook, Twitter و Youtube را دارید.

این ابزار آدرس آی‌پی شما را عوض می‌کند و آدرس آی‌پی واقعی‌تان را نمایش نمی‌دهد. همچنین امنیت شما را هنگامی که به شبکه‌های وای‌فای عمومی متصل هستید، بالا می‌برد و از حریم خصوصی شما محافظت می‌کند.

وی‌پی‌ان HexaTech، دارای دو نسخه رایگان و پولی است. نسخه رایگان آن هیچ‌گونه محدودیت زمانی و حجمی ندارد و شما را به صورت اتوماتیک به سریع‌ترین سرور متصل می‌کند.

برای استفاده از نسخه رایگان این وی‌پی‌ان نیاز به واردکردن اطلاعات شخصی خود و شماره کارت اعتباری ندارید. در حقیقت نیازی به ثبت‌نام و ساختن نام‌ کاربری و پسورد نیست.

استفاده از این وی‌پی‌ان بسیار ساده است. شما می‌توانید با مراجعه به مارکت‌های رسمی برای دانلود این اپلیکیشن اقدام نمایید. این وی‌پی‌ان در اندروید نسخه رایگان و پولی دارد ولی در iOS فقط نسخه پولی دارد و برای استفاده نیازمند به پرداخت هزینه هستید.

در اندروید پس از دانلود اپلیکیشن از گوگل‌پلی و نصب آن، اجرایش کنید. سپس کافی است روی گزینه Connect بزنید تا به مناسب‌ترین سرور متصل شوید. برای قطع‌کردن وی‌پی‌ان هم کافی است گزینه Disconnect را لمس کنید.  

وی‌پی‌ان HexaTech، ابزاری مناسب و امن برای سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS است. حتما آن را امتحان کنید.