معرفی وی‌پی‌ان امن و رایگان Touch VPN در بشکن

تواناتک: یکی از سرویس‌های تواناتک برای همراهان، انتشار فیلترشکن‌های امن و مناسب است. شما با ارسال یک ایمیل رایگان به آدرس beshkan@tavaana.org می‌توانید آخرین نسخه از فیلترشکن‌های رایگان و امن را دریافت نمایید. راه‌دیگری هم برای دریافت فیلترشکن‌ها، موجود است، شما می‌توانید با عضویت در کانال تلگرام بشکن، لینک دانلود کلیه فیلترشکن‌ها را دریافت نمایید. در این مقاله آموزشی به شما ابزاری را برای عبور از فیلترینگ Touch VPN معرفی می‌کنیم و نحوه استفاده از آن را به شما آموزش می‌دهیم.

Touch VPN، ابزار مناسب و امنی برای عبور از فیلترینگ است که با استفاده از این ابزار می‌توانید به سایت‌های فیلترشده به راحتی دسترسی داشته باشید. این ابزار با استفاده از رمزگذاری SSL از اطلاعات کاربران در حین استفاده از وای‌فای محافظت می‌کند.

از قابلیت‌های این ابزار می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

استفاده رایگان

بدون محدودیت زمانی و حجمی

کارکرد آسان

امکان وب‌گردی ناشناس

پشتیبانی از سیستم‌عامل‌های متنوع : اندروید، iOS، ویندوزفون

امکان نصب افزونه Touch VPN بر روی مرورگر گوگل‌کروم

در گام نخست این اپلیکیشن را از مارکت‌های رسمی دانلود نمایید. پس از نصب اپلیکیشن، می‌توانید کشور سرور مورد نظر را انتخاب کنید و پس از آن گزینه “Connect” را انتخاب کنید. اکنون می‌توانید فیلترینگ را دور بزنید و بدون محدودیت وب‌گردی کنید.

برای استفاده از این ابزار برای دور زدن فیلترینگ در مرورگر کروم، به این لینک مراجعه نمایید، افزونه را طبق مراحل زیر نصب نمایید:

حال بر روی گزینه Add to Chrome کلیک کنید.

و در پنجره ای که باز می شود، گزینه Add extension را انتخاب کنید.

افزونه بر روی مرورگر شما نصب می‌شود، بر روی آیکون افزونه در بالا سمت راست مرورگر کلیک کنید، سرور مورد نظر را انتخاب کنید و پس از آن  گزینه “Connect” را انتخاب کنید تا به سرور مورد نظر متصل شوید.