عبور از سد فیلترینگ در اندروید با U-VPN

تواناتک: U-VPN ابزاری رایگان برای عبور از فیلترینگ در اندروید است. در ادامه قابلیت‌های این وی‌پی‌ان را بررسی می‌کنیم و به نحوه استفاده از آن می‌پردازیم.

با استفاده از U-VPN در سیستم عامل اندروید می‌توانید آزادانه به منابع فیلترشده و اپلیکیشن‌های مسدود دسترسی داشته باشید.

اما آیا این ابزار امن است؟

طبق توضیحات سازنده U-VPN در گوگل‌پلی، این ابزار از حریم خصوصی شما محافظت می‌کند و با استفاده از آن می‌توانید به صورت مخفی وب‌گردی کنید. در حقیقت این‌ وی‌پی‌ان امکان اتصال شما را به سرور کشورهای مختلف فراهم می‌کند. پس آدرس آی‌پی واقعی‌تان را مخفی نگه می‌دارد. دیگر این‌که ترافیک مصرفی شما را هم رمزگذاری می‌کند.  

این وی‌پی‌ان با اینترنت‌های 3G، 4G/LTE و Wi-Fi سازگار است. برای استفاده از آن لازم نیست ثبت‌نام یا مشخصات فردی خود را وارد کنید. همچنین لازم نیست سیستم‌تان روت باشد؛ این اپلیکیشن فقط برای سیستم‌عامل اندروید نسخه ۵ به بالا طراحی شده است و بدون هیچ محدودیت زمانی و حجمی می‌توانید از آن استفاده کنید. 

کافی است آن را از گوگل‌پلی دانلود و سپس اجرا کنید. بعد سرور کشور مورد نظرتان را از قسمت سرور در بالای صفحه سمت راست انتخاب کنید و روی Connect بزنید تا پس از مدت کوتاهی متصل شوید و آزادانه وب‌گردی کنید. شما همچنین با انتخاب گزینه Best Choice از لیست سرورها می‌توانید به بهترین سرور ممکن متصل شوید.

برای قطع اتصال هم کافی است Disconnect را لمس کنید. 

اگر به دنبال اپلیکیشنی مناسب و امن برای عبور از فیلترینگ در اندروید هستید، U-VPN را امتحان کنید.