Speedify؛ دسترسی رایگان و امن به اینترنت آزاد

تواناتک: ابزارهای رفع فیلترینگ در ایران روز به روز محدودتر می‌شوند و از طرفی هم عدم امکان کاربران برای خرید نسخه‌های تجاری این ابزارها کار را سخت‌تر و سخت‌تر می‌کند. ما همیشه در تلاش هستیم ابزارهایی که سرویس‌‌های رایگان دارند را برای عبور از فیلترینگ و دسترسی به منابع آزاد ارائه کنیم. در این مقاله به سراغ ابزار امن Speedify رفته‌ایم.

نرم‌افزار Speedify، ابزاری مناسب برای عبور از فیلترینگ و دسترسی آزاد به منابع فیلترشده است. شما با استفاده از آن می‌توانید به سایت‌ها و اپلیکیشن‌های فیلترشده در اندروید، آی‌او‌اس و مک و ویندوز دسترسی داشته باشید.

این ابزار امنیت بسیار مناسبی دارد؛ چراکه ترافیک مصرفی شما را رمزگذاری می‌کند و با مخفی نگه‌داشتن آدرس آی‌پی شما از حریم خصوصی‌تان محافظت می‌کند. از دیگر قابلیت‌های خوب امنیتی این ابزار این است که به هیچ عنوان اطلاعاتی از کاربران را هنگام اتصال و استفاده، جمع‌آوری نمی‌کند.

Speedify سرعت مناسبی دارد و با اتصال به شبکه‌های 3G، 4G، LTE و WiFi می‌توانید از آن استفاده کنید.

این ابزار دارای دو نسخه رایگان و تجاری است. از نسخه رایگان آن با هر دستگاه تا حجم ۲ گیگابایت در ماه می‌توان استفاده کرد. طبیعتا برای استفاده از قابلیت‌های بیش‌تر این ابزار می‌توانید نسخه تجاری آن را خریداری کنید.

بسیاری از کاربران وقتی برای بار نخست با آی‌پی ایران وارد این ابزار شدند، به آن‌ها ۵۰ گیگ در ماه ترافیک مصرفی داده شده است. طبق تحقیقات کارشناسان تواناتک، این میزان حجم کاملا به صورت تصادفی به کاربران تعلق می‌گیرد.

استفاده از Speedify بسیار ساده است؛ با مراجعه به سایت رسمی آن می‌توانید نسخه مورد نظر خود را دانلود و نصب کنید. نیازی هم به ساختن حساب کاربری یا واردکردن اطلاعات خود ندارید.

بعد از دانلود نسخه مورد نظر، اپ را بدون فیلترشکن یا وی‌پی‌ان باز کنید و روی گزینه Agree and Continue بزنید. در مرحله بعدی گزینه Unlimited Usage را انتخاب کنید. سپس روی Use Limited Free Version بزنید. بعد از مدت کوتاهی که وی‌پی‌ان متصل شد، در پایین صفحه میزان ترافیک مصرفی که به شما اختصاص داده شده را می‌توانید ببینید. 

 

در صفحه اصلی این ابزار وقتی گزینه مقابل Speedify را فعال کنید، به سرور وصل می‌شوید و با غیرفعال‌کردن آن اتصال قطع می‌شود.

از طریق تنظیمات این ابزار نیز می‌توانید در بخش سرور، سرور کشور مورد نظرتان را انتخاب کنید. در لیست سرور‌ها اگر گزینه Faster Server را انتخاب کنید، سروری که سرعت بالاتری دارد به صورت خودکار برایتان انتخاب می‌شود.

همچنین در صفحه اصلی این ابزار می‌بینید که حساب‌تان رایگان است. وقتی وارد حساب‌ کاربری خود شوید، می‌توانید میزان مصرف خود را ببینید. همچنین در همین قسمت می‌توانید نسخه رایگان این ابزار را به نسخه تجاری ارتقا دهید.